|
jak już to Piotrek raz grał w pierwszej 11
odejście Clebera teraz tak nie boli , z tego wzgledu że jego forma była równią pochyłą w dół
co do tego kiedy poznamy mistrza , to nie sądzę że będzie to więcej niż na 1-2 kolejki przed końcem , oczywiście wszystko jest możliwe
Tylko Paweł Brożek pretendował do miana piłkarza " nie do zastąpenia " którym jednak nie był . Pawełek , Cleber i Piotrek to piłkarze jak najbardziej do zastąpienia od zaraz .
osłabienia letnie czytaj Marcelo i Głowa były nieproporcjonalnie większe
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.02.2011 o godz. 21:42.
|