Jagul napisał(a):

|
Nie wiem czy jest. Napisz do nich maila to Ci pewnie odpowiedzą.
|
Po co ma pisać maila jak już to Wisła SA wyjaśniła za pomocą swojego fb.
Pytanie:
4. czy istnieje możliwość (pojawiły się tego typu plotki) "przeniesienia" bilety z karnetu na inną Kartę Kibica w momencie gdy dany posiadacz karnetu na meczu być nie będzie mógł, czy bilet przepada?
Odpowiedź Wisła SA, biuro prasowe:
nie ma możliwości "przepisania" biletu/karnetu ze swojej karty na kogoś innego
Dziękuje za uznanie.

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.