westersyl napisał(a):

Kolega tego nie napisał. Nie załapałeś ironii.
Wklejał jeszcze raz z kim odpadało BATE, mogli sobie pograć naprawdę z silnym drużynami podczas gdy my odpadliśmy z ... no wiecie z kim.
http://iv.pl/images/56167883136023924043.jpg
|
Ale pokazał ranking fifa - który odnosi się tylko i wyłącznie do reprezentacji a nie do piłki klubowej.
Nie załapałeś ironii?
PS
Poza tym ilu Polaków gra u nas w pierwszym składzie? 2?