Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3802
Stary 13.02.2011, 20:11
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To my graliśmy mecz reprezentacji z Białorusią?
Kolega tego nie napisał. Nie załapałeś ironii.

Wklejał jeszcze raz z kim odpadało BATE, mogli sobie pograć naprawdę z silnym drużynami podczas gdy my odpadliśmy z ... no wiecie z kim.
http://iv.pl/images/56167883136023924043.jpg
Odpowiedz cytując