Ogryzek napisał(a):

|
To my graliśmy mecz reprezentacji z Białorusią?
|
Kolega tego nie napisał. Nie załapałeś ironii.
Wklejał jeszcze raz z kim odpadało BATE, mogli sobie pograć naprawdę z silnym drużynami podczas gdy my odpadliśmy z ... no wiecie z kim.
http://iv.pl/images/56167883136023924043.jpg