harthausen napisał(a):

do czego doszło z polską piłką , że zadowoleni jesteśmy z rezultatu z Bate Borysów. Matko jedyna, to w dobrą mapę trzeba popatrzeć, by to miasto znaleźć , gdzieś na Białorusi pod krwawym Łukaszenką.
A my Ameryka Europy 
A pomruki zadowolenia wydajemy (z całym szacunkiem do Bate), jakbyśmy Barcy kota popędzili.
ehhh....
|
pomyśl sobie jaki teraz muszą mieć kocioł w Borysowie
przegrali z krajem który piłkarsko jest 100 lat za Murzynami , to oni mają powód do wstydu!
ranking fifa :
36m - Białoruś
71m - Polska