Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3795
Stary 13.02.2011, 19:30
AYALA napisał(a):Wyświetl post
widac że Wisła odzyskała szybkośc i dynamike w porównaniu z poprzednimi meczami (Copa del Sol)

Sivakow to bardzo ruchliwy zawodnik,szybki ,nie unikający gry coś jak kiedyś Szymek czy Kulawik.Nie wiem tylko jaki ma strzał z dystansu ?Wydaje sie że Jirsak i Guła przy nim nie mają większych szans na gre.
Wydaje mi się, że ze strzałem nie najgorzej : http://www.youtube.com/watch?v=NRxqPp1MbeI

0:18 sekuda
Odpowiedz cytując