AYALA napisał(a):

widac że Wisła odzyskała szybkośc i dynamike w porównaniu z poprzednimi meczami (Copa del Sol)
Sivakow to bardzo ruchliwy zawodnik,szybki ,nie unikający gry coś jak kiedyś Szymek czy Kulawik.Nie wiem tylko jaki ma strzał z dystansu ?Wydaje sie że Jirsak i Guła przy nim nie mają większych szans na gre.
|
Wydaje mi się, że ze strzałem nie najgorzej :
http://www.youtube.com/watch?v=NRxqPp1MbeI
0:18 sekuda