|
widac że Wisła odzyskała szybkośc i dynamike w porównaniu z poprzednimi meczami (Copa del Sol)
Sivakow to bardzo ruchliwy zawodnik,szybki ,nie unikający gry coś jak kiedyś Szymek czy Kulawik.Nie wiem tylko jaki ma strzał z dystansu ?Wydaje sie że Jirsak i Guła przy nim nie mają większych szans na gre.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.02.2011 o godz. 19:18.
|