AS82 napisał(a):

|
Na cracovii ceny biletow na pojedyncze mecze od 10 zl do 25 zl ,u nas 25zl-55zl i 35zl-65zl ,jak dla mnie w aspekcie zapelnienia stadionu , szczegolnie przez mlodych ludzi ,ktorzy duzo kasy nie maja to lekkie kuriozum
|
Porównujesz Cracovie do Wisły? Oni za niedługo będą się martwić żeby kto kolwiek przyszedł na mecz w 1 lidze a my mam nadzieję ze będziemy sie martwić jak zapełnić stadion w LM lub LE.
Pozdro