WioReXXX napisał(a):

|
Ja się tam klubowi nie dziwię, że delikatnie podniósł ceny. Na jesień zaskakująco szybko sprzedały się karnety na E na "dolny środek". Później nie można było tam kupować już biletów. Więc ten "bogatszy" target jest.I to taki, który nie chodzi tylko na TOP mecze, ale i kupuje karnet. Często niesprawiedliwie jest zakłamywany obraz, że bogatszy kibic to chodzi tylko na Lecha i Legię. Uwierzcie- nieprawda totalna.
|
tylko że weź poprawkę na to że tam był sektor VIP + Telefonika miała karnety własnie na ten sektor