Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#543
Stary 13.02.2011, 17:58
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Ja się tam klubowi nie dziwię, że delikatnie podniósł ceny. Na jesień zaskakująco szybko sprzedały się karnety na E na "dolny środek". Później nie można było tam kupować już biletów. Więc ten "bogatszy" target jest.I to taki, który nie chodzi tylko na TOP mecze, ale i kupuje karnet. Często niesprawiedliwie jest zakłamywany obraz, że bogatszy kibic to chodzi tylko na Lecha i Legię. Uwierzcie- nieprawda totalna.
tylko że weź poprawkę na to że tam był sektor VIP + Telefonika miała karnety własnie na ten sektor
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując