Proud napisał(a):

Mnie najbardziej martwi to sporawdzanie karnetów na wejściu na stadion. Jeśli rzeczywiście ochrona będzie tak dokładnie to sprawdzać to nieciekawie.
Jak dotąd kupowałem karnet sobie i ojcu. O ile ja studiuję w Krk i mogę być na każdym meczu, to ojciec nie zawsze ma możliwość na 7 godzinny wypad na mecz. W takim wypadku zabierałem kogoś w jego miejscie i wejściówka nie przepadała. Teraz powaznie się zastanawiam czy warto wydać ponad 300zł na karnet, który na 2-3 meczach może być niewykorzystany. Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądać kontrola na wejściu.
|
Dlatego właśnie mnie intryguje czemu nie ma możliwości przenoszenia biletu jak na Legii... Nawet za jakąś opłatą manipulacyjną rzędu 2-5zł. Inna sprawa, że zdjęcie mam tak niewyraźne że jestem podobny do połowy rodziny, więc u mnie problem może być mniejszy.