Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#542
Stary 13.02.2011, 17:57
Proud napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej martwi to sporawdzanie karnetów na wejściu na stadion. Jeśli rzeczywiście ochrona będzie tak dokładnie to sprawdzać to nieciekawie.

Jak dotąd kupowałem karnet sobie i ojcu. O ile ja studiuję w Krk i mogę być na każdym meczu, to ojciec nie zawsze ma możliwość na 7 godzinny wypad na mecz. W takim wypadku zabierałem kogoś w jego miejscie i wejściówka nie przepadała. Teraz powaznie się zastanawiam czy warto wydać ponad 300zł na karnet, który na 2-3 meczach może być niewykorzystany. Bardzo mnie ciekawi jak będzie wyglądać kontrola na wejściu.
Dlatego właśnie mnie intryguje czemu nie ma możliwości przenoszenia biletu jak na Legii... Nawet za jakąś opłatą manipulacyjną rzędu 2-5zł. Inna sprawa, że zdjęcie mam tak niewyraźne że jestem podobny do połowy rodziny, więc u mnie problem może być mniejszy.

Odpowiedz cytując