Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.02.2011, 17:47
regis napisał(a):Wyświetl post
Stałe miejsce na stadionie to mnie średnio interesuje, bo przez kilka lat karnetu na swoim miejscu byłem może ze dwa razy. W kolejkach też stał nie będę, bo ma być sprzedaż przez internet.
wiem jak było kiedys na stadionie Wisły ( zresztą wszędzie w Polsce ) , ale z powstaniem nowego stadionu wszystko się zmienia . Oczywiście nie mówię o trybunie G , gdzie miejsca nie obowiązują .
Odpowiedz cytując