regis napisał(a):

|
Stałe miejsce na stadionie to mnie średnio interesuje, bo przez kilka lat karnetu na swoim miejscu byłem może ze dwa razy. W kolejkach też stał nie będę, bo ma być sprzedaż przez internet.
|
wiem jak było kiedys na stadionie Wisły ( zresztą wszędzie w Polsce ) , ale z powstaniem nowego stadionu wszystko się zmienia . Oczywiście nie mówię o trybunie G , gdzie miejsca nie obowiązują .