Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3791
Stary 13.02.2011, 15:48
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się nowym bramkarzem. Gość grał piach... Rozumiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie nie reprezentuje facet nic ponad naszych obecnych bramkarzy. Mam nadzieję, że będą grali młodsi...
I to wszystko wywnioskowałes ze skrotu? Gratuluje bardzo poczucia humoru.
Odpowiedz cytując