maxurd napisał(a):

|
Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się nowym bramkarzem. Gość grał piach... Rozumiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie nie reprezentuje facet nic ponad naszych obecnych bramkarzy. Mam nadzieję, że będą grali młodsi...
|
I to wszystko wywnioskowałes ze skrotu? Gratuluje bardzo poczucia humoru.