|
Oczywiście,że piłka była z innego boiska,ktoś po prostu strzelił wysoko ponad bramką. Gol jak najbardziej prawidłowy. A kolega maxurd,który twierdzi,że Pareiko grał piach, powinien się udać do lekarza i tyle w temacie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|