Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3790
Stary 13.02.2011, 15:08
Oczywiście,że piłka była z innego boiska,ktoś po prostu strzelił wysoko ponad bramką. Gol jak najbardziej prawidłowy. A kolega maxurd,który twierdzi,że Pareiko grał piach, powinien się udać do lekarza i tyle w temacie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując