westersyl napisał(a):

Szkoda, że niektórzy nie czytają wcześniejszych postów.
2 z tych 3 sytuacji to błędy sędziego który nie odgwizdał spalonych.
Przy golu Sobola to jestem ciekawy kto wrzucił tą piłkę bo mam takie dziwne wrażenie, że miało to służyć właśnie przerwaniu gry/ przeszkodzeniu Sobolowi bo akurat dziwny trafem piłką wleciała jak Sobol wyszedł sam na sam. Dziwie jest pisanie takich komentarzy przeciw własnemu klubowi.
Tym bardziej że teraz przepisy mówią o tym że gra może być dopuszczona jeśli 2 piłki są na boisku w jakimś tam przypadkach i pewnie gdyby to był mecz ligowy to nie widziałbym podstaw aby nie uznać tego gola.
Pomijam już to że wrzucanie piłki na boisko na jakim kol wiem szczeblu jest skandalem, buraczane zachowanie które nie przystoi nikomu czy to okręgówka, ekstraklasa, sparing czy Seria A.
|
A czy ta piłka nie przeleciała przypadkiem z boiska OBOK?
