Temat
:
Seriale - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE
Offline
#
399
13.02.2011, 14:36
Niepotrzebnie zajrzałem do tego tematu
. Jak nie oglądam i nie ściągam nigdy seriali, to zacząłem oglądać w piątek Breaking Bad, a teraz się będe zabierał do oglądania 8 odcinka drugiego sezonu
. Przy czym 3 się już ściąga. Naprawdę dobry serial.
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Jachcik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jachcik
Znajdź inne posty napisane przez Jachcik