Teqcontroller napisał(a):

może efektowne to było, ale mało efektywne... na koniec głupie, bezmyślne podanie i strata... to wynika z braku doświadczenia, bo trzeba przyznać, że umiejętności to ten chłopak posiada... oby się wystrzegał takich zagrań na boiskach buraczanej.