|
[QUOTE=wiślak 86;1050467]fan1906- masz rację i zarówno się mylisz. Bo skoro mówisz o realiach rynku to popyt wpływa na podaż. gdy mamy sytuację że podaż przewyższa popyt wtedy cena powinna spadać a u nas w klubie jest na odwrót: wzrosła podaż spadł popyt i wzrosła cena. to wbrew zasadom ekonomii
Dlatego tez napisałem,,,
cyt.. To są realia rynku, Klub sam się przekona czy cena była za wysoka czy nie po sprzedaży tychże karnetów
|