Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3780
Stary 13.02.2011, 13:42
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się nowym bramkarzem. Gość grał piach... Rozumiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie nie reprezentuje facet nic ponad naszych obecnych bramkarzy. Mam nadzieję, że będą grali młodsi...
Wnioskując na podstawie tego krótkiego skrótu to nasz nowy bramkarz zaprezentował się solidnie, pomijam już słowo piach.
Obejrzysz sobie ten kabaret w wykonaniu Jobvanica (zakładam że nie widziałeś) który miał okazje zaprezentować nam podczas swoich występów na początku sezonu to dojdziesz do wniosku że umiejętność wyjścia z bramki i wyłapania prostego dośrodkowania, rzucenia się pod nogi to coś czego nasi pozostali bramkarze nie potrafią. Bo z całym szacunkiem ale jakieś tutaj chodzące opinie o tym że Kurto może już teraz być pierwszym bramkarzem są na ten moment mocno przesadzone.

Widać że nasz estoński bramkarz zna się na swoim fachu co mnie bardzo cieszy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.02.2011 o godz. 13:54.
Odpowiedz cytując