Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice
Offline
#
3778
13.02.2011, 13:00
Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się nowym bramkarzem. Gość grał piach... Rozumiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie nie reprezentuje facet nic ponad naszych obecnych bramkarzy. Mam nadzieję, że będą grali młodsi...
Nonckiewicz!! Siadej...
maxurd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxurd
Odwiedź stronę domową użytkownika maxurd!
Znajdź inne posty napisane przez maxurd