Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3778
Stary 13.02.2011, 13:00
Nie rozumiem ludzi, którzy zachwycają się nowym bramkarzem. Gość grał piach... Rozumiem, że to pierwszy mecz, ale dla mnie nie reprezentuje facet nic ponad naszych obecnych bramkarzy. Mam nadzieję, że będą grali młodsi...
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując