Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20753
Stary 13.02.2011, 12:29
harimata napisał(a):Wyświetl post
Czy na Krowodrzy na ul, Krowoderskich Zuchów (te bloki koło pętli tramwajowej) to rewiry Cracovii ? Bo byłem tam odwiedzić kolegę i same grafy AW i Cracovii. Jeżeli tak to kolega z WKSu ma przerąbane bo tam załatwił sobie mieszkanie
To nie są rewiry cracovii, tam po prostu śmierdzi żydem.
Odpowiedz cytując