Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
palon
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: !!!
Offline
#
20749
13.02.2011, 11:59
Mist
napisał(a):
http://it.violachannel.tv/dettaglio-...r-palermo.html
ktoś wie co to za piosenka w podkładzie tego filmiku ?
Thake That, "The Flood"
"Przyjazn jest wszystkim. Przyjazn to cos wiecej niz talent. Wiecej niz wladza. Prawie sie rowna rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj."
palon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palon
Znajdź inne posty napisane przez palon