westersyl napisał(a):

Również przypominam sobie grupkę pokemonów która twierdziła że Maaskant nie potrafi przygotować drużny bo w Holandii sezon wygląda inaczej
|
Nie zaliczam się do tej - jak to stwierdziłeś - "grupki pokemonów", jednak powiedz mi skąd wiesz, że Maaskant dobrze przygotował drużynę? Czyżbyśmy już byli w połowie rundy wiosennej?
