|
musielibyście widzieć mnie jak oglądałem skrót meczu z BATE. Banan na gębie że masakra. Ja wiem że to dopiero początek, że oni się dopiero poznają, zgrywają. Ale już ich gra wygląda naprawdę obiecująco. i jeszcze jedno: zostawcie mi jeden karnet na G do środy ;] pozdro
|