Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 13.02.2011, 11:34
musielibyście widzieć mnie jak oglądałem skrót meczu z BATE. Banan na gębie że masakra. Ja wiem że to dopiero początek, że oni się dopiero poznają, zgrywają. Ale już ich gra wygląda naprawdę obiecująco. i jeszcze jedno: zostawcie mi jeden karnet na G do środy ;] pozdro
Odpowiedz cytując