Na pewno cieszy wygrana w sparingu. Jeśli potwierdzimy forme w meczu z Lokomotiwem to będę spokojny o mecz z Arką. Niewiem czy zauważyliście jak po jednym z udanych dośrodkowań Nourdina pokrzykują do niego brawo "BUKA"

Bardzo fajne przezwisko, niepowiem ...
