Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3765
Stary 13.02.2011, 11:33
Na pewno cieszy wygrana w sparingu. Jeśli potwierdzimy forme w meczu z Lokomotiwem to będę spokojny o mecz z Arką. Niewiem czy zauważyliście jak po jednym z udanych dośrodkowań Nourdina pokrzykują do niego brawo "BUKA" Bardzo fajne przezwisko, niepowiem ...
Odpowiedz cytując