Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 13.02.2011, 10:40
Pamietam jak po sparingach z norwegami grupka pokemonow krytykowala trenera ,ze nie potrafi przygotowac druzyny do sezonu a teraz widze jeden z tych pokemonow po wczorajszym meczu wielce zachwycony buhaha ciekawe co bedzie po nastepnym sparingu jezeli nie wygramy zanotowalem sobie te nicki i obserwuje a po zakonczeniu zgrupowania skopiuje wszystkie wypowiedzi i zmiennosc nastrojow
Odpowiedz cytując