|
Pamietam jak po sparingach z norwegami grupka pokemonow krytykowala trenera ,ze nie potrafi przygotowac druzyny do sezonu a teraz widze jeden z tych pokemonow po wczorajszym meczu wielce zachwycony buhaha ciekawe co bedzie po nastepnym sparingu jezeli nie wygramy zanotowalem sobie te nicki i obserwuje a po zakonczeniu zgrupowania skopiuje wszystkie wypowiedzi i zmiennosc nastrojow
|