Cieszy dobra gra (jak na sparing) i wynik. Widać już jakieś elementy zgrania, to dobrze, bo liga już wkrótce rusza. Mecz z Arką będzie jednak bardziej podobny do meczów z norweskimi zespołami, będzie walka, faule i dużo biegania. I te przegrane sparingi mam nadzieje dadzą pozytywny efekt w postaci wygranej w Gdyni

A wygrana z BATE to mam nadziej impuls do coraz lepszej gry kombinacyjnej która ostatnio u nas szwankowała. Będzie dobrze
