regan napisał(a):

|
no... myśle, że się podłożyli... pewnie jakby grali na 100% to była by czórka jak z Vallerengą...
|
kupiliśmy ten mecz ! Sivakow był pośrednikiem , przyszedl 5 minut przed meczem do szatni i powiedział : "Panowie jak z nami przegracie , będziemy mieli wolną niedziele!" rzucił bezpruderyjnie na stół 100 tys euro . Białorusini przyjeli to z pocałowaniem ręki .
Wracając do sparingu . Bardzo fajny skrót , sporo ciekawych akcji i co najważniejsze strzałów na bramke . Zawodnicy mieli jakiś pomysł na rozegranie każdej akcji , co tylko utwierdza że idą w dobrym kierunku .