Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3758
Stary 13.02.2011, 08:46
regan napisał(a):Wyświetl post
no... myśle, że się podłożyli... pewnie jakby grali na 100% to była by czórka jak z Vallerengą...

kupiliśmy ten mecz ! Sivakow był pośrednikiem , przyszedl 5 minut przed meczem do szatni i powiedział : "Panowie jak z nami przegracie , będziemy mieli wolną niedziele!" rzucił bezpruderyjnie na stół 100 tys euro . Białorusini przyjeli to z pocałowaniem ręki .

Wracając do sparingu . Bardzo fajny skrót , sporo ciekawych akcji i co najważniejsze strzałów na bramke . Zawodnicy mieli jakiś pomysł na rozegranie każdej akcji , co tylko utwierdza że idą w dobrym kierunku .
Odpowiedz cytując