|
3:1 to ciekawy wynik jednak nie ma się co napalać, bo niedawno z "traktorzystami" z Valarengi dostaliśmy łomot 4:0. Cieszyć może jedynie, że sparing na + ze względu na strzelone w końcu bramki. Widać Robert nie kłamał, że siłę pokaże w Turcji jednak ja wolałbym aby swoją siłę pokazała w lidze. Ograniczę się więc do oceny tego sparingu na+ ze względu na strzelone bramki. Jak to ludzie po przegranych springach mówili, że wynik nie był ważny tak i teraz uważam podobnie. 3 bramki cieszą, ale podniety nie ma.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|