Wyświetl pojedynczy post
mr.kupa
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3750
Stary 12.02.2011, 23:36
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Czy nie rzucali się na piłkę nie wiem - meczu nie widziałem ale po ilości faulów szczególnie na Małym i czerwonej karetce można wnioskować, że nie była to całkiem wakacyjna piłka
kolega miał na myśli akcję, po której padłą bramka, a nie cały mecz.
niekumaty
Odpowiedz cytując