KOMINEK napisał(a):

|
Czy nie rzucali się na piłkę nie wiem - meczu nie widziałem ale po ilości faulów szczególnie na Małym i czerwonej karetce można wnioskować, że nie była to całkiem wakacyjna piłka
|
kolega miał na myśli akcję, po której padłą bramka, a nie cały mecz.