Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3748
Stary 12.02.2011, 23:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Fajnie piętką zagrał. Tyle że tempo akcji było iście wakacyjne, widać że zawodnicy BATE się nie rzucali na piłkę...

Niemniej - nie wiem, czy któryś z naszych pozostałych piłkarzy by umiał tak dograć.
no... myśle, że się podłożyli... pewnie jakby grali na 100% to była by czórka jak z Vallerengą...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując