wolfy napisał(a):

Fajnie piętką zagrał. Tyle że tempo akcji było iście wakacyjne, widać że zawodnicy BATE się nie rzucali na piłkę...
Niemniej - nie wiem, czy któryś z naszych pozostałych piłkarzy by umiał tak dograć.
|
no... myśle, że się podłożyli... pewnie jakby grali na 100% to była by czórka jak z Vallerengą...