Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3741
Stary 12.02.2011, 22:57
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post

Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
E tam, akurat relacja tekstowa, jeśli tylko jest profesjonalna, daje dosyć dobry obraz tego co się działo na boisku.
Wydawanie zbyt daleko idących wniosków po 1 meczu - to jest przejebane

Fajnie że chłopaki coś strzeliły bo kolejny mecz na 0 z przodu, nie nastrajał by(ich) optymistycznie i fajnie że to Mały 2 zasadził bo liczę na niego w tej rundzie.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując