dj_ibutti napisał(a):

Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
|
E tam, akurat relacja tekstowa, jeśli tylko jest profesjonalna, daje dosyć dobry obraz tego co się działo na boisku.
Wydawanie zbyt daleko idących wniosków po 1 meczu - to jest przejebane
Fajnie że chłopaki coś strzeliły bo kolejny mecz na 0 z przodu, nie nastrajał by(ich) optymistycznie i fajnie że to Mały 2 zasadził bo liczę na niego w tej rundzie.