|
Senior Member
Offline
|
#3740

12.02.2011, 22:56
|
dj_ibutti napisał(a): 
E no skąd oficjalna przecież na pewno by napisała: "Niepewnie wyglądał nowy bramkarz Wisły - Perejko, który często sam stwarzał zagrożenie pod...własną bramką. Jego sprowadzenie wydaję się błędem sztabu szkoleniowego Wisły. Valckx won!"
Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
|
do mnie pijesz ?
|
|