Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3740
Stary 12.02.2011, 22:56
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
E no skąd oficjalna przecież na pewno by napisała: "Niepewnie wyglądał nowy bramkarz Wisły - Perejko, który często sam stwarzał zagrożenie pod...własną bramką. Jego sprowadzenie wydaję się błędem sztabu szkoleniowego Wisły. Valckx won!"

Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
do mnie pijesz ?
Odpowiedz cytując