Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3739
Stary 12.02.2011, 22:49
E no skąd, oficjalna przecież na pewno by napisała: "Niepewnie wyglądał nowy bramkarz Wisły - Perejko, który często sam stwarzał zagrożenie pod...własną bramką. Jego sprowadzenie wydaję się błędem sztabu szkoleniowego Wisły. Valckx won!"

Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 12.02.2011 o godz. 23:02.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując