|
E no skąd, oficjalna przecież na pewno by napisała: "Niepewnie wyglądał nowy bramkarz Wisły - Perejko, który często sam stwarzał zagrożenie pod...własną bramką. Jego sprowadzenie wydaję się błędem sztabu szkoleniowego Wisły. Valckx won!"
Przej...i jesteście z tym wydawaniem ocen po relacji tekstowej...
Ostatnio edytowane przez dj_ibutti : 12.02.2011 o godz. 23:02.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|