Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3732
Stary 12.02.2011, 21:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Fajnie piętką zagrał. Tyle że tempo akcji było iście wakacyjne, widać że zawodnicy BATE się nie rzucali na piłkę...

Niemniej - nie wiem, czy któryś z naszych pozostałych piłkarzy by umiał tak dograć.
Inaczej wygląda mecz kiedy kamery są ustawione pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej jakości itp.
Nasze kamery są takiej jakości że nie wiem czy w komórce nie mam lepszej. Gdyby robić mecze polskiej ligi z takiej perspektywy to wyglądałoby podobnie.
Naszą liga ma to szczecie, że nadrabiamy Canal+.

Ile to było wjazdów na westersyl który oglądał kilka skrótów, dwa mecze i stwierdził że Melikson potrafi zagrać super podanie. Maor najlepiej potrafi grać prostopadłe podanie kiedy jest twarzą do bramki, na pewno zademonstruje to w lidze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.02.2011 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując