wolfy napisał(a):

Fajnie piętką zagrał. Tyle że tempo akcji było iście wakacyjne, widać że zawodnicy BATE się nie rzucali na piłkę...
Niemniej - nie wiem, czy któryś z naszych pozostałych piłkarzy by umiał tak dograć.
|
Inaczej wygląda mecz kiedy kamery są ustawione pod odpowiednim kątem, w odpowiedniej jakości itp.
Nasze kamery są takiej jakości że nie wiem czy w komórce nie mam lepszej. Gdyby robić mecze polskiej ligi z takiej perspektywy to wyglądałoby podobnie.
Naszą liga ma to szczecie, że nadrabiamy Canal+.
Ile to było wjazdów na westersyl który oglądał kilka skrótów, dwa mecze i stwierdził że Melikson potrafi zagrać super podanie. Maor najlepiej potrafi grać prostopadłe podanie kiedy jest twarzą do bramki, na pewno zademonstruje to w lidze.