Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#493
Stary 12.02.2011, 21:27
fialo napisał(a):Wyświetl post
Teoretycznie tak, chociaż jak się miło od pani uśmiechniesz to moze Ci puści. Najważniejsze, żebyś miał legitkę przy wejściu na stadion
lukasnh1988 napisał(a):Wyświetl post
Takie głodne kawałki zostaw dla siebie , a nie wypisuj na forum !


Ludzie, piszecie brednie. Wisła naprawdę jest warta takich pieniędzy raz na 6 miesięcy..
Odpowiedz cytując