fialo napisał(a):

Teoretycznie tak, chociaż jak się miło od pani uśmiechniesz to moze Ci puści. Najważniejsze, żebyś miał legitkę przy wejściu na stadion
|
lukasnh1988 napisał(a):

|
Takie głodne kawałki zostaw dla siebie , a nie wypisuj na forum !
|
Ludzie, piszecie brednie. Wisła naprawdę jest warta takich pieniędzy raz na 6 miesięcy..