Karherop napisał(a):

|
pytanie brzmi kto grał na prawej obronie ? sam Łobo biegał po całej długości boiska ?
|
Mój błąd, źle doczytałem.
Ciekawe, czy to było celowe, czy tylko wymuszone kontuzją Branco? Ogólnie nie mam nic przeciwko, żeby "Łobo" zaczął się choćby w części spłacać, ale Skorża już go na tej pozycji próbował i nieciekawie to wyglądało.
Patrząc na ustawienie Maaskanta na chwilę obecną Małecki ma pierwszą jedenastkę na 90%, podobnie jak Sivakow i Melikson. Genkov z oczywistych powodów (brak konkurencji) pewnie zresztą też.