Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3728
Stary 12.02.2011, 21:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
pytanie brzmi kto grał na prawej obronie ? sam Łobo biegał po całej długości boiska ?
Mój błąd, źle doczytałem.

Ciekawe, czy to było celowe, czy tylko wymuszone kontuzją Branco? Ogólnie nie mam nic przeciwko, żeby "Łobo" zaczął się choćby w części spłacać, ale Skorża już go na tej pozycji próbował i nieciekawie to wyglądało.

Patrząc na ustawienie Maaskanta na chwilę obecną Małecki ma pierwszą jedenastkę na 90%, podobnie jak Sivakow i Melikson. Genkov z oczywistych powodów (brak konkurencji) pewnie zresztą też.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2011 o godz. 21:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując