Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 12.02.2011, 20:31
Nie oceniam gry piłkarzy , w końcu nikt na forum nie miał okazji ich oglądać , ale wypowiedzi trenera oraz zmiany jakie przeprowadzał wiele mówią .

Jovanic nie ma co marzyc o grze w pierwszym składzie . Pereiko staje się mocnym punktem drużyny . Będzie walczył z Kurto o ławkę .

Rios , Boukhari , Garguła są daleko od pierwszego składu . Jako że w lidze można przeprowadzać 3 zmiany mogą nie powąchać murawy na wiosne . Tym samym z Riosem i Boukharim raczej się pożegnamy w czewrcu .

Maaskant nie stawia na Burlige . Woli wprowadzic zamiast niego na obrone Łobo który sami wiemy jak gra na tej pozycji . Wniosek - nie ma do niego zaufania i mieć raczej nie będzie .

Skład który wyszedł na boisko to żelazna 11 . Oczywiście zmiana będzie w postaci Jaliensa , ale widać że wszystkie sparingi trener zaczyna najmocniejszym składem

Praktycznie każda akcja w ataku przechodzi przez Genkova , super że zawodnicy wiedzą że mają na niego grać . To jemu daje coraz większą pewność siebie .

Polacy strzelili 3 bramki czyli skwk też się będzie cieszyc .

Poza tym wynik z Bate dobrze rokuje na przyszłość . Mają bardzo mocną ekipe .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.02.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując