Incognito2192 napisał(a):

|
Gość dostaje ogromną kasę co miesiąc ale woli w domu siedzieć niż np obejrzeć Borussię dzisiaj na żywo, albo chcoiaż któryś z meczów w Turcji - wszak i Robak i Grosicki dziś trafiali.
|
masz rację, gość wydaje się mieć lekceważące podejście do wykonywanego zawodu... kto jak kto ale selekcjoner reprezentacji powinien stawiać sprawy reprezentacji Polski nad przyziemnymi sprawami... nawet samo oglądanie spotkań z udziałem Polaków w TV nic nie daje... czasami jak to mówi Smuda trzeba dotknąć danego zawodnika żeby się na nim poznać (wtf?!), także wydaje mi się, że trener powinien co tydzień być na jakimś meczu i mieć możliwość pogadania z danym reprezentantem przed i po meczu jeżeli jest możliwość, a nie szlajać się po jakiś galeriach handlowych... ogólnie żenada ten cały nasz trener i jego pracodawcy (PZPN)