Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11698
Stary 12.02.2011, 18:56
Niebawem w kinach bedzie można obejrzeć film "Czarny Czwartek" opowiadający o wydarzeniach z 17 grudnia 1970 roku. Spoglądam na plakat i co widzę...
Patronat honorowy nad filmem objął Prezydent RP Bronek Komorowski który kilka miesięcy temu oprawcę ofiar z 17 grudnia zapraszał na salony, w czasie swej kampanii szczycił się "poparciem pana generała". Ignorancja? Chamstwo? Nie wiem jak to nazwać...

Plakat:
http://gfx.dlastudenta.pl/photos/kul...y_czwartek.jpg