Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3714
Stary 12.02.2011, 18:43
Przemas napisał(a):Wyświetl post
widzę, że Łobodziński po Alvarezie przejął nie tylko numer 11 ale tez pozycje na boisku ;] Czyżby nowa rola Łobo w Wiśle?
Tego jeszcze brakowało, w pierwszym meczu z Levadią też grął na prawej obronie i był chyba najgorszy na boisku, a konkurencję miał mocną. Miejsce Łobo jest w Młodej Ekstraklasie, w najlepszym przypadku na ławce rezerwowych.
Odpowiedz cytując