Przemas napisał(a):

|
widzę, że Łobodziński po Alvarezie przejął nie tylko numer 11 ale tez pozycje na boisku ;] Czyżby nowa rola Łobo w Wiśle?
|
Tego jeszcze brakowało, w pierwszym meczu z Levadią też grął na prawej obronie i był chyba najgorszy na boisku, a konkurencję miał mocną. Miejsce Łobo jest w Młodej Ekstraklasie, w najlepszym przypadku na ławce rezerwowych.