Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 12.02.2011, 18:31
Przemas napisał(a):Wyświetl post
widzę, że Łobodziński po Alvarezie przejął nie tylko numer 11 ale tez pozycje na boisku ;] Czyżby nowa rola Łobo w Wiśle?

hmm widziałeś mecz z Levadia w Sosnowcu i gre Wojtusia na PO?
Ja drugi raz tego nie chce widzieć ^^
Odpowiedz cytując