Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 12.02.2011, 18:26
dużo lodu panowie na głowę.

jest jeszcze 2 tygodnie przygotowań i oni muszą jeszcze się zgrać ale nie róbmy z nich bohaterów-> from zero to hero(?)
zauważcie że wszyscy po nich jeździli w Hiszpanii więc myślę że droga daleka...
Odpowiedz cytując