gianbuffon napisał(a):

1:0 - No, w końcu chłopaki zaczynają grać, może coś z tego będzie.
2:0 - Brawo! Jest dobra ekipa, super transfery! Idziemy na mistrza!
3:0 - Mistrza mamy już w kieszeni, walczymy o LM!!!
4:0 - WOW!!! Z taką grą, to spokojnie awansujemy do LM
5:0 - ee to Barce to bymy ograli z palcem w d...
|
No widzisz - BATE strzeliło gola, grę wywaliło do windowsa i koniec meczu
