Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3707
Stary 12.02.2011, 18:24
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
1:0 - No, w końcu chłopaki zaczynają grać, może coś z tego będzie.
2:0 - Brawo! Jest dobra ekipa, super transfery! Idziemy na mistrza!
3:0 - Mistrza mamy już w kieszeni, walczymy o LM!!!
4:0 - WOW!!! Z taką grą, to spokojnie awansujemy do LM
5:0 - ee to Barce to bymy ograli z palcem w d...
No widzisz - BATE strzeliło gola, grę wywaliło do windowsa i koniec meczu
Odpowiedz cytując