Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3705
Stary 12.02.2011, 18:23
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
''Faul Riosa w ofensywie, przerwana akcja Wisły''
- jaki faul? Moim zdaniem nie było.

A tak klepka Meliksona to cud, miód, malina! Messi by się tego nie powstydził.

wiesz faul jak faul, ale juz po nim widać ze na wiosnę bedzie filarem naszej ofensywy, widać ze ma fach w ręku.
Odpowiedz cytując