gianbuffon napisał(a):

''Faul Riosa w ofensywie, przerwana akcja Wisły''
- jaki faul? Moim zdaniem nie było.
A tak klepka Meliksona to cud, miód, malina! Messi by się tego nie powstydził.
|
wiesz faul jak faul, ale juz po nim widać ze na wiosnę bedzie filarem naszej ofensywy, widać ze ma fach w ręku.