Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3703
Stary 12.02.2011, 18:21
''Faul Riosa w ofensywie, przerwana akcja Wisły''
- jaki faul? Moim zdaniem nie było.

A tak klepka Meliksona to cud, miód, malina! Messi by się tego nie powstydził.
Odpowiedz cytując