Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3692
Stary 12.02.2011, 18:08
co do Riosa to ja wierzę że może być obiawieniem wiosny wszak żaden piłkarz Wisełki nie jest aż tak dobrze wyszkolony technicznie i zgodzę się z PODpalaczem też go widzę w pomocy a Małego na szpicy
Odpowiedz cytując