Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3684
Stary 12.02.2011, 18:06
mic napisał(a):Wyświetl post
Pewnie taka taktyka, zeby nie obnazac dobrych stron Wisly jak jest TV, bo przeciwnicy zobacza i bedzie po grze
W sumie racja...

gramy w przewadze, będzie 5-0
edit: a jednak nie, oszukali nas banda... heh
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 12.02.2011 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując