|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline
|
#3679

12.02.2011, 18:02
|
Cytat:
|
dlaczego nic nie słychać o poczynaniach Meliksona z transmisji tylko żeby On się nie adaptował tak długo jak Jirsak, bo w nim pokładam duuuże nadzieje
|
mówisz - masz 
|
|