Korbit napisał(a):

|
dlaczego nic nie słychać o poczynaniach Meliksona z transmisji tylko żeby On się nie adaptował tak długo jak Jirsak, bo w nim pokładam duuuże nadzieje
|
Za relacją z oficjalnej: "
Akcję zaczął Siwakow w środku pola, podał do Sobola, ten rozegrał klepkę z Meliksonem. Dzięki niej wyszedł na sam na sam i objechał bramkarza tak, że go położył i wjechał do pustej bramki!"
Zaliczył właśnie asystę
