|
I znowu w plecy, z taką obroną to sobie możemy walczyć o Mistrzostwo, ale w I lidze. Kompletna beznadzieja w ataku, już ja bym lepiej zagrał! To są skutki polityki klubu! Jeszcze więcej cudzoziemców! Pfff.
A nie qwa oni wygrywają...
Grają fantastycznie, cudownie grają, Ekstraklasa nasza i LM oczywiście. Oby tak dalej!
|