Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3650
Stary 12.02.2011, 17:42
I znowu w plecy, z taką obroną to sobie możemy walczyć o Mistrzostwo, ale w I lidze. Kompletna beznadzieja w ataku, już ja bym lepiej zagrał! To są skutki polityki klubu! Jeszcze więcej cudzoziemców! Pfff.

A nie qwa oni wygrywają...

Grają fantastycznie, cudownie grają, Ekstraklasa nasza i LM oczywiście. Oby tak dalej!
Odpowiedz cytując